Бажаю всім злагоди і миру

Корейських міністрів розстріляли за шпигунство і дефіцит
У столиці Північної Кореї Пхеньян розстріляли двох урядовців. Міністр транспорту Кім Ен Сам поплатився життям за катастрофу на залізниці. Міністр фінансів Мун Ір Бон — за невдалу грошову реформу. А у квітні 2010-го у розстріляли керівника планово-фінансового відділу Пак Нам Гі. Його позбавили життя за дефіцит продуктів та високі ціни. Чому наш уряд не працює в КНДР ?

 

Зіткнення потягів сталося у квітні 2004-го на станції "Йончон" за 50 км від корейсько-китайського кордону. Поїзди перевозили нафту й газ. Унаслідок зіткнення вибухнули і загорілися. За 9 год. до пригоди повз станцію проїхав літерний спецпотяг північнокорейського диктатора 69-річного Кім Чен Іра. Лідер КНДР повертався із Китаю, де був із візитом.

Міністра транспорту звинуватили у шпигунстві та витоку надсекретної інформації про графік руху потяга лідера країни. Маршрут, час та місце прибуття поїзда Кім Чен Іра мали лише його охоронці, особисті секретарі та міністр залізниці. Розстріляний обіймав посаду міністра з 1998-го по 2008-й.

Міністр фінансів Мун Ір Бон відповідав за корейську грошову реформу 2009 року. У той час у країні зросли ціни, був дефіцит харчів і товарів першої необхідності. Мун Ір Бон керував мінфіном упродовж 2000–2008 років.

Обох міністрів стратили у червні 2010-го. Однак інформація дійшла до преси лише тепер. Першою про це написала газета "Чосон Ільбо". Видання виходить у Сеулі, столиці Південної Кореї.

У квітні 2010-го у Північній Кореї розстріляли керівника планово-фінансового відділу ЦК Трудової партії Пак Нам Гі. Його позбавили життя за дефіцит продуктів та високі ціни. Партійця стратили, бо у суспільстві зростало невдоволення, пишуть південнокорейські газети.

 
Наприкінці минулого року в Північній Кореї життям поплатилися 20 високопоставлених чиновників із міністерства боєприпасів. Їх звинуватили в розкраданні зброї.

У Китаї з 2000-го по 2009-й за хабарництво і корупцію розстріляли майже 10 тис. чиновників. Зараз у країні смертну кару застосовують рідше.

На початку цього року колишнього парламентарія Сун Юна впіймали на хабарі $1,5 млн. Присудили смертну кару. Він покаявся. Розстріл відтермінували на два роки.

Сайт: "Народний оглядач"Создан 07 апр 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...