Бажаю всім злагоди і миру

Як подати заяву до системи "Електронний вступ 2011"
У 2011 році у вищих навчальних закладах України проводитиметься експеримент "Електронний вступ 2011", метою якого є удосконалення процедури подання вступниками до вищих навчальних закладів незалежно від форми власності та підпорядкування заяв про вступ на денну форму навчання в електронному вигляді.

 

 

Подання вступником заяви до системи "Електронний вступ 2011"

Для електронної реєстрації заяви про вступ вступникам необхідно мати документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) з оцінками з конкурсних предметів, визначених правилами прийому до вищих навчальних закладів для вступу за обраним напрямом (спеціальністю).

Електронна реєстрація заяви здійснюється шляхом заповнення вступником в режимі он-лайн електронної форми за допомогою програмного інтерфейсу, розміщеного на інтернет-порталі "Єдине інформаційне освітнє вікно" за адресою https://ev2011.osvita.com, із зазначенням вищих навчальних закладів та напрямів підготовки (спеціальностей), у конкурсному відборі яких вступник бажає взяти участь відповідно до Умов прийому.

Вступник може подати електронну заяву не більше ніж до п'яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями підготовки (спеціальності) у кожному з них.

Після завершення електронної реєстрації вступник отримує логін та пароль особистого електронного кабінету вступника на зазначену ним при реєстрації електронну пошту, інформація про яку зазначається ним під час електронної реєстрації.

Строки подання вступниками електронних заяв закінчуються у строки, визначені у розділі V Умов прийому до вищих навчальних закладів.

Після подання електронних заяв вступник отримує від приймальних комісій обраних ним вищих навчальних закладів електронні повідомлення про отримання таких заяв, що є підтвердженням факту допущення вступника до участі в конкурсі.

У разі не отримання вступником від приймальної комісії повідомлення про прийняття електронної заяви така заява вважається не поданою, що не позбавляє його права подати до вищого навчального закладу заяву про вступ особисто у паперовій формі.

Робота приймальних комісій вищих навчальних закладів


Електронні заяви враховуються і реєструються уповноваженими особами приймальних комісій вищих навчальних закладів так само, як і ті, що подаються вступником особисто у паперовій формі.

У разі подання вступником документів особисто у паперовій формі уповноважені особи приймальних комісій зобов'язані перевірити в режимі он-лайн в Єдиній державній електронній базі з питань освіти кількість поданих вступником електронних заяв на відповідність кількості, що зазначена в Умовах прийому до вищих навчальних закладів, та зробити відмітку в базі про факт прийняття заяви з обов'язковим зазначенням, оригінали чи копії документів були надані вступником до приймальної комісії.

У разі коли в Єдиній державній електронній базі з питань освіти немає відомостей про вступника, уповноважена особа приймальної комісії вносить до такої бази відомості про вступника разом з відміткою про факт прийняття такої заяви з обов'язковим зазначенням, оригінали чи копії документів були надані вступником до приймальної комісії.

Робота уповноважених осіб приймальних комісій вищих навчальних закладів із внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти здійснюється в режимі он-лайн за допомогою інформаційної системи "Конкурс" та "Електронний вступ 2011". Доступ до Єдиної державної електронної бази з питань освіти здійснюється в режимі он-лайн за допомогою технологій (протоколів) VPN та MPLS.

Голови приймальних комісій вищих навчальних закладів забезпечують достовірність та своєчасність подання інформації до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, цілісність даних і запобігання їх незаконному поширенню.


Контакти:
web-сайт: https://ev2011.osvita.com
e-mail: ev@osvita.com

За матеріалами: Освіта.uaСоздан 30 апр 2011  Комментарии       
Всего 2, последний 7 лет назад
zhanna.tanskaya 16 июл 2012 ответить
почему не отвечает сайт с заявлением для поступления?
matiyko 17 июл 2012 ответить
Цього року система "Конкурс" підвязана до основної бази, яка конкретно "тупить". Знову Міністерство Табачника показує свою недолугість у вступній кампанії.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...