Бажаю всім злагоди і миру

ЗНО дійшло до свого "екватору".
Ось і вийшли на «екватор» відповідальної здачі іспитів ЗНО цьогорічні випускники загальноосвітніх шкіл.

 

14 червня, тестуванням із біології  продовжилася сесія зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників шкіл в 2011 році. Четвертий рік поспіль проходження зовнішнього оцінювання є обов’язковою умовою для усіх, хто хоче стати студентом вищих навчальних закладів. Цього року таких виявилось близько 258 тис. осіб, на Львівщині – 17 784, а на Дрогобиччині – 1 515 осіб.

 

Як же проходило ЗНО в Дрогобичі ?

 

Автор цих рядків побував на тестуваннях з української мови, математики та біології в якості громадського спостерігача від ГО «Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад».

 

 Хвилювання учасників тестування та їх батьків лише підтверджувало серйозність того, що відбувається в аудиторіях навчальних закладів, адже результати показані сьогодні можуть корінним чином вплинути на подальшу долю кожного з випускників.

І ось, опанувавши себе, ознайомившись із завданнями, учні поступово поринають у роботу. Швидко минає час відведений на відповіді, і хто з впевненістю, хто із сумнівами здає свої бланки відповідей. В присутності не менше трьох учасників ЗНО інструктори вкладають у порожній сек’юр-пак, бланки відповідей, протоколи, невикористані наліпки штрих-кодів та заклеюють його. Роботи випускників нашого міста будуть перевіряти в центрах оцінювання якості освіти Вінниці, Києва, Харкова, а результати будуть відомі з 20-го червня по 5-е липня на персональних сторінках випускників, після опрацювання їх у пунктах перевірки.

 

 Слід відмітити злагоджену роботу інструкторів, чітку організацію при проведенні зовнішнього оцінювання в пунктах тестування – Дрогобицькій гімназії (відповідальний за пункт тестування п. Іван Лепкий), ЗОШ №1 (відповідальна п. Ольга Лужецька), ЗОШ №4 (відповідальна п. Світлана Мала), ЗОШ №14 (відповідальний п. Богдан Мадай), які зуміли створити належні умови для успішної роботи учасникам ЗНО.

 

Сергій Матійко.

Перший заступник Голови Правління ГО

«Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад»

 Создан 14 июн 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...