Бажаю всім злагоди і миру

Вітаємо Лесю Ясюру з першим творчим доробком

автор Юрій ФедчакВолодіти словом таланить не всім, але цей дар притаманний дочці України, уродженці землі Івана Франка, журналістці Лесі Ясюрі. Крилаті слова Максима Рильського «Як парость виноградної лози плекайте рідну мову» стали для Лесі стрижневим завданням творчого життя, яке вона успішно виконує.
Свій трудовий шлях після закінчення Львівського національного університету ім. Івана Франка молода журналістка розпочала у дрогобицькій газеті «Вільне слово». У своїй журналістській діяльності вона часто торкалася струн витонченої людської душі. Її статті привертали увагу читачів багатством та красою української мови, а також глибоким змістом. З часом свою трудову діяльність Леся продовжила на посаді головного спеціаліста з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Проте її короткі нариси здавна читає аудиторія Інтернет-газети «Дрогобицьке земляцтво». В алегоричних образах молода письменниця передає красу Буття і вміє розбурхати уяву читача короткими ліро-епічними творами. Це – мистецтво!
Стиглим плодом творчої діяльності Лесі Ясюри стала її перша книга – історико-біографічна повість «Вигнанка». В книзі авторка розповідає про життєвий шлях українців, насильно депортованих з Надсяння. На наше запитання: «Лесю, яким є твоє життєве кредо?», молода жінка відповіла: «Ніколи не думаю там, де треба відчувати серцем…»
Леся – особистість багатогранна, і одним з її захоплень є вирощування сукулентів. На своїй сторінці у Фейсбуці обдарована журналістка розмістила світлину кактуса, що цвіте, і додала коментар: «Коли понад 10 років тому зайнялася вирощуванням кактусів - дуже боялася поколотися їх колючками. Як дочекалася першого цвіту на зелених їжачках - сила сатисфакції розвіяла страх поранити пальці. Так і в людей: колючки відлякують на відстані, придивися зблизька - вони губляться у клондайку добра, який можна відкрити в кожній людині, що трапляється на твоєму шляху!»
Вітаємо нашу колегу - працівницю Дрогобицької міської ради, журналістку, молоду письменницю з закарбованою на папері великою працею – книгою «Вигнанка» і бажаємо міцного здоров’я, миру і гармонії в житті та нових творчих звершень.Создан 10 июн 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...