Бажаю всім злагоди і миру

Названі найкращі та найгірші міста України.
В Україні складено список найкращих і найгірших міст за якістю життя. Головні критерії - відкрите і добре підзвітна мешканцям управління, високий рівень міграції до міста, розвинена соціальна інфраструктура, низька дитяча смертність, інвестиції в основний капітал.

Лідером, за даними аналітичного центру "Universitas", як не дивно, став Калуш , незважаючи на важку екологічну ситуацію з калійними солями.
На другому місці - Ялта, третє зайняв Івано-Франківськ.

Загалом, найбільшу кількість міст з високою якістю життя в Україні знаходяться на Півдні країни, трохи менше - на Заході та Півночі України.

Список 22 найкращих  маленьких міст Україні  за якістю життя за всіма показниками очолив місто Буча (Київська обл.)  Друге місце зайняв Острог (Рівненська обл.), І третє - Трускавець (Львівська обл.).

У цілому найбільша кількість маленьких міст з високою якістю життя на Заході і майже в два рази менше - на Півдні, в Центрі, Півночі і Сході країни.

Що стосується антирейтингу, то найбільше таких міст розміщено на Сході країни. Зокрема, найгіршими за якістю життя містами виявилися Слов'янськ, Харцизьк та Костянтинівка (усі міста в Донецькій обл.), Алчевськ (Луганська обл.) І Запоріжжя.

Цікавим, на думку дослідників, виявився той факт, що 21 обласний центр і місто Сімферополь не потрапили в топ-44 кращих міст України, не дивлячись на їх офіційний статус "регіональних столиць" та ресурси, якими вона володіє.

12 обласних центрів через малу кількість балів увійшли до списку найгірших для проживання міст: Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Харків, Кіровоград, Сімферополь, Рівне, Донецьк, Миколаїв, Дніпропетровськ, Луганськ і Запоріжжя. І тільки два обласні центри, за даними дослідження, мають високу якість життя - Одеса та Львів.

Дослідження включає статистичні дані Держкомстату, Асоціації міст України, відкритих джерел, Google AdWords, експертне опитування, а також опитування читачів сайту "Регіональні новини". Воно проводилося з метою дослідження рівня комфортності (якості) життя в 178 великих (більше 50 тис. чоловік) і маленьких (менше 50 тис. осіб) містах України.Создан 27 окт 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт Дрогобич Інфо free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Украинское и российское радио в Интернете Українські традиції Расстояние между городами www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! ДрогобичТорг Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Сервер поздоровлень, побажань та привітань Українські пісні ЛОДТРК Фото Планета Радио Твоє Радіо (Дрогобич) онлайн