Бажаю всім злагоди і миру

Названі найкращі та найгірші міста України.
В Україні складено список найкращих і найгірших міст за якістю життя. Головні критерії - відкрите і добре підзвітна мешканцям управління, високий рівень міграції до міста, розвинена соціальна інфраструктура, низька дитяча смертність, інвестиції в основний капітал.

Лідером, за даними аналітичного центру "Universitas", як не дивно, став Калуш , незважаючи на важку екологічну ситуацію з калійними солями.
На другому місці - Ялта, третє зайняв Івано-Франківськ.

Загалом, найбільшу кількість міст з високою якістю життя в Україні знаходяться на Півдні країни, трохи менше - на Заході та Півночі України.

Список 22 найкращих  маленьких міст Україні  за якістю життя за всіма показниками очолив місто Буча (Київська обл.)  Друге місце зайняв Острог (Рівненська обл.), І третє - Трускавець (Львівська обл.).

У цілому найбільша кількість маленьких міст з високою якістю життя на Заході і майже в два рази менше - на Півдні, в Центрі, Півночі і Сході країни.

Що стосується антирейтингу, то найбільше таких міст розміщено на Сході країни. Зокрема, найгіршими за якістю життя містами виявилися Слов'янськ, Харцизьк та Костянтинівка (усі міста в Донецькій обл.), Алчевськ (Луганська обл.) І Запоріжжя.

Цікавим, на думку дослідників, виявився той факт, що 21 обласний центр і місто Сімферополь не потрапили в топ-44 кращих міст України, не дивлячись на їх офіційний статус "регіональних столиць" та ресурси, якими вона володіє.

12 обласних центрів через малу кількість балів увійшли до списку найгірших для проживання міст: Тернопіль, Хмельницький, Полтава, Харків, Кіровоград, Сімферополь, Рівне, Донецьк, Миколаїв, Дніпропетровськ, Луганськ і Запоріжжя. І тільки два обласні центри, за даними дослідження, мають високу якість життя - Одеса та Львів.

Дослідження включає статистичні дані Держкомстату, Асоціації міст України, відкритих джерел, Google AdWords, експертне опитування, а також опитування читачів сайту "Регіональні новини". Воно проводилося з метою дослідження рівня комфортності (якості) життя в 178 великих (більше 50 тис. чоловік) і маленьких (менше 50 тис. осіб) містах України.Создан 27 окт 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...