Бажаю всім злагоди і миру

Стартувало ЗНО ... поки що пробне.
    У суботу, 24 березня, в Україні пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, біології, фізики, іноземної мови та всесвітньої історії. Лише за даними Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти в цей день у Волинській, Львівській та Рівненській областях прийшло перевірити свої знання 

15005 учасників.
    Оператор Трускавецького Інтернет телебачення в якості спостерігача від громадської організації «Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад» побував на одному із пунктів тестування -- в загальноосвітній школі №17 в місті Дрогобичі, де проходила перевірка знань з української мови та літератури. Серед тих, хто пробував свої шанси для здобування вищої освіти у вишах України, були й трускавецькі школярі.
    Хоч тестування було пробним, але всі вимоги до процедури його проведення такі ж, як і на сертифікованому: перед тестуваннями проводиться інструктаж персоналу. Відповідальний за пункт тестування в присутості інструкторів та старших інструкторів відкриває адміністративний пакет та вручає їм аудиторні списки та інструкції. Після цього починається підготовка до іспиту безпосередньо в аудиторіях.
    Пункт тестування повинен відповідати вимогам щодо нього Міністерства освіти. Це і наявність на вході списків за алфавітом учасників тестування, і вказівники до аудиторій, і присутність міліціонера та медичного працівника. В аудиторіях не має бути наочних матеріалів, що можуть слугувати підказками для учнів, обов'язкова також наявність місць для громадських спостерігачів та речей учасників ЗНО. Кабінети, які не використовуються для іспитів, мають бути опломбовані. 
В чітко визначений час відповідальний за пункт тестування в присутності двох старших інструкторів та громадських спостерігачів, переконавшись у цілісності пломб, відчиняє кімнату, де зберігаються тестові завдання. Контейнер з матеріалами тестування також перевіряється на предмет його неушкодженості.
   О 10 годині 15 хвилин пункт тестування відчиняють і старшокласники мають змогу зайти до своїх аудиторій. Перевірка паспортів та документів учасників тестування проводиться тричі -- черговими на вході, інструктором біля аудиторій та відповідальним безпосередньо під час роботи над завданнями. 
   Тестування розпочинається рівно об 11 годині. Інструктор інформує учнів про правила проходження зовнішнього оцінювання і третій за списком учасник ЗНО оглядає пакет із завданнями та переконується, що він не пошкоджений. Після цього старший інструктор роздає бланки відповідей та проводить їх кодування за допомогою наліпок зі штрих-кодами. Учні отримують робочі зошити із завданнями та перевіряють якість друкованих матеріалів.


Трускавецьке Інтернет-телебаченняОбновлен 28 мар 2012. Создан 26 мар 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...