Бажаю всім злагоди і миру

Заява мешканців Дрогобича щодо незаконного будівництва в парку "Новонароджених"
Нещодавно відбулися збори мешканців вулиць Володимира Великого та Княгині Ольги щодо незаконного будівництва в парку «Новонароджених» біля магазину «Наш Край» та ресторану «Океан», про що на своїй сторінці Фейсбуку повідомляв депутат міської ради Тарас Демко. На зборах були підтримані звернення до правоохоронних органів. Окрім заяви до місцевої поліції було зібрано п’ятдесять підписів щодо підтримки звернень до Генеральної прокуратури України та Національного антикорупційного бюро України (ми не подавали ці докумени, поки не отримали підтвердження їх отримання адресатами). Пропонуємо текст цих звернень:
                                                                                                 Генеральному прокуророві України
                                                                                                                                   п. Ю. Луценку. 
                                                                        Директору Національного антикорупційного бюро
                                                                                                                                       п. А.Ситнику
                                                                                                        громадян міста Дрогобича ------
                                                                                                                  за списком осіб, всього 50
                                                                     З А Я В А
З порушенням вимог чинного законодавства України та інших нормативних актів у місті Дрогобичі, Львівської області на території зелених насаджень – так званого парку «Новонароджених» триває вже багато років повзуче знищення зелених насаджень у цьому парку. Спочатку на звернення підставних осіб дають дозвіл на вирізку частини дерев, потім звільнену ділянку надають в оренду для встановлення тимчасових споруд, так званих МАФів, після чого відбувається їх капітальна забудова. На звернення і протести громадян ніхто не звертає уваги.
Історія цього парку тісно пов’язана із людськими долями дрогобичан. Кожна людина за своє життя повинна посадити дерево, збудувати будинок і народити дитину. Керуючись цими незаперечними істинами, дрогобичани у минулому столітті розпочали святу справу – при народженні дитини саджали дерево, в результаті чого з’явився парк «Новонароджених». Але, як завжди буває, ложка дьогтю псує цілу бочку меду. І такою першою «ложкою дьогтю» було рішення далеких 70-х років минулого сторіччя, тоді ще «чужої радянської влади», про вирубку частини парку під житлову забудову. На місці зелених насаджень по вул. В.Великого (колишня – Космонавтів) були збудовані багатоквартирні будинки № 22, 24, 26 і 28, торгівельний комплекс «Океан» тощо. Від подальшого знищення парк врятували батьки дітей, що висаджували дерева та активна позиція громадськості й ЗМІ. В справу навіть втрутився кореспондент газети «Известия». Минали роки й на зміну чужій «неукраїнській» владі прийшла «наша» найрідніша та найдемократичніша. І взялися рішуче відновлювати «справедливість», додаючи все більше дьогтю. Спочатку, з мовчазної згоди (ймовірно не безкоштовно), вирубали частину парку під автостоянку (фото 1), потім з’явилися базарні «чагарі» (фото 2, 3) і ще більша частина парку зникла та перетворилася на «барахолку». Сьогодні. вже на місці автостоянки зведено монстр «торгівельно-будівельного» бізнесу ТЦ «Місто» (фото 4, 5). Далі, на замовлення певних фінансових кіл, за сумнівними заявами підставних осіб, у 2007 році біля зупинки маршруток (навпроти магазину «Океан»), під виглядом боротьби за безпеку пасажирів вирубується ще 57 живих дерев, хоч у розпорядженні міського голови №116-р від 06.03.2007 р. дозволено знести лише 10 дерев! (фото 6, 7). Тепер на цьому місці зведена нова будівля, мабуть вона захищатиме голови пасажирів від ймовірного падіння гілок з дерев парку? У 2008 році навпроти гаражного кооперативу «Двигун» було розчищено ще один майданчик, і замість зелених насаджень в глибині парку виростає ще один базар і ошатна будівля невідомого призначення (фото 8, 9). У парк також перенесено торгівлю вживаними речами.
На багаторазові звернення громадян і різноманітні акції зі збором підписів у більшості випадків ми відповіді не отримали, або ці відповіді були лишень формальними відписками.
На цьому знущання над зеленими насадженнями у нашому місті не завершилися! У листопаді 2016 року на колективну заяву № 07/ко-4823 від 17.11.2016 р. від ФОП, рішенням виконавчого комітету міської ради № 3-23/10462 від 23.11.2016р., за неперевіреною інформацією, за хабар, керівництво міста знову дозволяє зрізати дев’ять дерева в цьому ж парку по вул. В. Великого, в одному із найбільш густозаселених районів міста Дрогобича. (фото 10). Про підтвердження фактів, наведених у нашій заяві свідчать публікація в Інтернет виданні «ЗІК» від 30.03.2017р. «У Дрогобичі в парковій зоні продовжують незаконне капітальне будівництво», а також матеріали на сайті «Дрогобич Інфо» під назвою «Самочинне будівництво в парку Новонароджених. Дрогобич» від 24.03.2017 року та відео до цих матеріалів, на яких зафіксовані, зокрема, пояснення керівника відділу містобудування та архітектури Дрогобицької міської ради про те, що жодних дозвільних робіт на проведення вказаних земляних і будівельних робіт немає. ( (фото 11)
Нам, як платникам податків, цікаво дізнатися, чому коли твориться таке беззаконня, правоохоронні і природоохоронні органи мовчать?
Вимагаємо вжити всіх необхідних заходів і зупинити беззаконня в м. Дрогобичі та повідомити нас про результати розслідування.
Інформацію просимо надати у письмовій формі на наступну поштову адресу… (далі йдуть підписи мешканців).
P.S. Випереджаючи негативні й провокаційні коментарі зацікавлених осіб, хочемо повідомити, що копії звернень зі всіма оригінальними підписами є в нашому розпорядженні.Создан 07 апр 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...