Бажаю всім злагоди і миру

У Партії регіонів хочуть дозволити полювання в заповідниках
Народний депутат від Партії регіонів Віталій Барвіненко зареєстрував у Верховній Раді законопроект, яким пропонується змінити ст.18 «Закону про природно-заповідний фонд України», щоб дозволити полювання на територіях біосферних заповідників та інших об'єктах природно-заповідного фонду. Тобто дозволити екологічний та мисливський туризм.

Ініціатор змін вважає, що проект закону забезпечить формування легального механізму мисливської діяльності, а ситуацію на місцях після його прийняття повинні контролювати органи місцевого самоврядування, які найбільш докладно знають ситуацію і проблеми в регіоні.
«Даний законопроект спрямований на поліпшення умов співіснування людини й природи, вдосконалення місцевого і громадського контролю за процесом мисливської діяльності та на поліпшення заходів щодо охорони тварин ..., на поліпшення умов екологічного виховання людини і розуміння важливості захисту навколишнього середовища», - йдеться у пояснювальній записці .

Мисливський туризм полягає в стрілецькому полюванні на тварин, а також у нього входять прогулянки по лісу з метою спостереження за дикими звірами, фото-і відеополювання, трофейна справа, мисливське собаківництво.Создан 21 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...