Бажаю всім злагоди і миру

У Партії регіонів хочуть дозволити полювання в заповідниках
Народний депутат від Партії регіонів Віталій Барвіненко зареєстрував у Верховній Раді законопроект, яким пропонується змінити ст.18 «Закону про природно-заповідний фонд України», щоб дозволити полювання на територіях біосферних заповідників та інших об'єктах природно-заповідного фонду. Тобто дозволити екологічний та мисливський туризм.

Ініціатор змін вважає, що проект закону забезпечить формування легального механізму мисливської діяльності, а ситуацію на місцях після його прийняття повинні контролювати органи місцевого самоврядування, які найбільш докладно знають ситуацію і проблеми в регіоні.
«Даний законопроект спрямований на поліпшення умов співіснування людини й природи, вдосконалення місцевого і громадського контролю за процесом мисливської діяльності та на поліпшення заходів щодо охорони тварин ..., на поліпшення умов екологічного виховання людини і розуміння важливості захисту навколишнього середовища», - йдеться у пояснювальній записці .

Мисливський туризм полягає в стрілецькому полюванні на тварин, а також у нього входять прогулянки по лісу з метою спостереження за дикими звірами, фото-і відеополювання, трофейна справа, мисливське собаківництво.Создан 21 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт Дрогобич Інфо free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Украинское и российское радио в Интернете Українські традиції Расстояние между городами www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! ДрогобичТорг Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Сервер поздоровлень, побажань та привітань Українські пісні ЛОДТРК Фото Планета Радио Твоє Радіо (Дрогобич) онлайн