Бажаю всім злагоди і миру

Втрати в інженерних мережах Калуша становлять 76% води та 60% тепла

нарешті чиновники прислухались до "крику душі" к.т.н Людмили МатійкоЛише четверта частина води, піднятою калуською системою водопостачання, доходить до споживача. Про це розповів днями, Калуський міський голова Ігор Насалик. «Не так на енергоносії впливає навіть газова складова, як впливають втрати у мережах, - зазначив він в ходи в Івано-Франківській ОДА, яка відбувалась за участю Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника, - Я вам чесно признаюсь, що, скажімо, по воді місто піднімає 38 тисяч кубів, а реалізує тільки 9 тисяч. Втрати в мережах не співставні навіть, скажімо з вартістю електроенергії».

Аналогічна ситуація має місце і з калуською системою теплопостачання, де втрати у мережах становлять 60%.

Для того, щоб запобігти втратам, модернізувавши системи, потрібні чималі кошти. Так, скажімо лише для модернізації тепломереж Калушу потрібно щонайменш 45 мільйонів гривень. Отримати такі кошти, на думку пана Насалика, можна шляхом залучення кредитних коштів, в тому числі коштів Світового банку. Але для цього потрібні державні гарантів. «Якби ми мали гарантії Кабміну по кредитам, - продовжує пан Насалик, - ми могли б зменшити витрати природного газу (на теплостачання – ред.) в 3 – 4 рази».

В свою чергу присутній на нараді міністр Г.Темник запевнив мера Калуша, що такі гарантії будуть. Зокрема, зазначив, що для цих цілей до Державного бюджету цьогоріч закладено 50 мільярдів гривень.

 

Джерело:  https://kalush.info/page/vtrati-v-inzhenernih-merezhah-kalusha-stanovljat-76-vodi-ta-60-tepla#cut

Посилання:  https://matiyko.io.ua/s103254/kogo_j_mi_grimo_za_svoe_groshiСоздан 29 мая 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...