Бажаю всім злагоди і миру

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському фотоконкурсі «Молоде обличчя України»
Управління молоді та спорту ЛОДА спільно з громадською організацією «Галицький Клуб «ІНТЕГРАЦІЯ» та фотогалереєю «ПРОСТІР» проводить регіональний етап Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України». Фотоконкурс стане гарним стартом для талановитої молоді, яка тільки розпочинає свій яскравий шлях, надасть їм можливість реалізувати творчий потенціал і приблизить до вічних мистецьких цінностей.
Для конкурсного відбору фоторобіт і визначення переможців формується компетентне журі, до складу якого увійдуть фотохудожники, професійні фотографи, мистецтвознавці, представники громадськості.                                                                 Вимоги
                     до проведення фотоконкурсу «Молоде обличчя України - 2013»1. У фотоконкурсі бере участь молодь віком від 14 до 28 років. Кількість фоторобіт, які подаються учасниками, необмежена.
2. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками:
- «Молодь і держава»;
- «Професії молодих»;
- «Талановита молодь України»;
- «Українське студентство»;
- «Дозвілля молоді»;
- «Вибір молоді - здоров'я»;
- «Всі різні - всі рівні»;
- «Нас єднає Україна».
3. Надіслані на Фотоконкурс фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо.
Фотографії повинні бути зроблені в Україні.
4. Для участі у Фотоконкурсі автор фоторобіт подає:
- фотороботи;
- заявку про участь у фотоконкурсі (див. далі).
Беручи участь у Фотоконкурсі автор засвідчує зобов'язання подавати правдиву інформацію про себе та надає дозвіл організаторам використовувати весь або частковий матеріал безкоштовно для публікацій у виданнях або висвітлення його в медіа засобах, на веб-сайтах, виставках з некомерційною метою та експонування з метою популяризації конкурсу.
5. Усі фотографії (розміром 200x400 мм при роздільній здатності 300 dpi без стискання) разом із заявкою учасника надсилати в електронному вигляді на електронну адресу art.lviv.2010@gmail.com або через файлообмінник до 27 вересня 2013.
Також фотороботи власноруч можна приносити на CD -- дисках за адресою відділу молодіжної політики управління молоді та спорту облдержадміністрації вул. Винниченка, 6, ІІІ-ій поверх.
6. Фотографії, які не відповідають вимогам Фотоконкурсу, не розглядаються.
7. Найкращі роботи учасників, вибрані та схвалені членами журі, будуть надруковані і представлені в експозиції на виставці конкурсу.
Переможці будуть визначені в кожній тематичній рубриці (J, ТІ, III місця). Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті: www.sport-oda.lviv.ua. Переможці конкурсу будуть поінформовані особисто.
Автори кращих фоторобіт будуть нагороджені пам'ятними подарунками.
8. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління.)

                                                              Заявка
на участь у регіональному етапі Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України»


Прізвище, ім'я, по батькові автора фоторобіт
Дата народження автора фоторобіт
Місце роботи (посада), навчання (факультет, курс, клас)
Місто/село__________ Індекс__________
Адреса______________________________
Контактний тел.______________________
E-mail _______________________________

Загальна кількість робіт, поданих на конкурс (заповнити таблицю):
№ з/п :  Назва роботи  :  Рік створення :  Жанр, рубрика : Назва файла

Дата заповнення «___»_________ року.


За детальнішою інформацією просимо звертатись до контактних осіб:
- Олена-тел. 067-77-89-120;
- Юрій - тел. 096-33-83-033.Создан 18 сен 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...