Бажаю всім злагоди і миру

80-річчя дрогобицькій СШ №1

святкування ювілею Рідної школи4 та 5 червня 2009 року в Дрогобичі відбулося святкування 80-річчя ЗОШ №1. Розпочалося воно в четвер Літургією у церкві Святої Трійці за здоров’я випускників, учнів та вчителів школи. Після цього педагоги поклали квіти та запалили свічки пам’яті на могилах вчителів та учнів, які не дожили до цього дня.
А в п’ятницю зранку біля Народного дому яблуку не було де впасти. З усіх куточків України збирались колишні випускники: від молодих, які нещодавно закінчили школу до сивочолих гімназистів, які більш ніж 60 років тому попрощалися з Рідною школою. Приємно було дивитися, як з неприхованою радістю та щирістю зустрічаються однокласники, незалежно від віку.
У переповненому залі Народного дому розпочалася святкова академія «Берегине, світлице моя!», на якій учні школи зі сцени провели глядачів крізь десятиріччя і розповіли про історію Рідної школи. Перед учасниками зібрання виступив міський голова Микола Гук, який привітав всіх випускників школи, педагогічний колектив з ювілеєм і подарував школі образ Матері Божої. Крім того Микола Петрович нагородив почесними грамотами дирекцію та вчителів школи. Також відзначив грамотами педагогів, які віддали все своє трудове життя навчанню підростаючого покоління, начальник міського відділу освіти Петро Сушко.Серед нагороджених були: Мельник Марія Іванівна, Торська Антоніна Михайлівна, Саврун Софія Миколаївна, Маландій Галина Яківна, Вацяк Людмила Георгіївна, Кочиндик Мирослава Ярославівна, Дівчур Степан Петрович та багато інших.
Гучними оплесками вітали глядачі творчі колективи, які виступали на сцені і якими по праву може гордитися школа. На завершення святкової академії в Народному домі директор школи Ольга Василівна Лужецька щиро подякувала всім, хто відгукнувся на запрошення і прийшов разом розділити радість цього ювілею.

Потім урочистою святковою колоною всі разом вирушили до рідної школи. В шкільних кабінетах в теплій невимушеній обстановці відбулася зустріч теперішніх та колишніх учнів. В цей момент відчувався незримий зв'язок поколінь і що рідна школа – це та святиня, яка об’єднує стареньких, але молодих душею гімназистів і цих першокласників, які тільки-тільки ступають на шлях науки.


Сергій Матійко


Создан 15 июн 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...