Бажаю всім злагоди і миру

Як Ви ставитесь до повернення на посаду міського голови п. Миколи Гука?

Опитування, яке проводила громадська організація "Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад"Як Ви ставитесь до повернення на посаду міського голови п. Миколи Гука?

Це одне із запитань, з яким звернулися представники ГО «Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад» до жителів міста Дрогобича. В період з 4 по 11 червня було опитано 342 респонденти. Мета цього опитування - вивчення ставлення дрогобичан до соціальної та політичної ситуації в нашому місті.

Так, на запитання «Хто може принести більше користі для громади?» майже половина (48%) респондентів вважають, що сама громада, 20,5% - ніхто і лиш 10% довіряють депутатському корпусу. Повернення голови оцінюють позитивно - 42,9%, негативно – 29%, байдуже - 28,1%. На запитання, які органи влади найбільш корумповані, маємо наступні відповіді: всі – 46,8%, органи правосуддя – 21,65%, МВС-18,1%, митниця – 9,9%, решта по декілька відсотків.
Значний резонанс викликало питання про приватизацію державного та комунального майна, де респонденти розподілилися так: приватизація - це грабіж народу-55,3%, перерозподіл власності – 37,7% і тільки 6,4% вважають приватизацію великим благом для народу. Ще більше насторожують відповіді громадян про політичну еліту нашого міста, а саме - 46,5% не задоволені політиками, 45,3% опитаних вважають, що у нас еліти немає взагалі і лише 2,5% задоволені. Про голосування на наступних виборах до місцевих рад наші мешканці відповіли наступним чином: проголосую за іншу політичну силу – 33,3%; взагалі проти пропорційної системи до місцевих рад – 18,7%; проти всіх – 18,1%; не піду на вибори – 18,1%; проголосую за ту ж політичну силу, що і минулого разу – 13,5%.

Як відмітив один з авторів ідеї та учасник опитування п. Петро Дригулич: «Прикро, що значна частина громадян відмовилася брати участь в опитуванні (близько 10%), у мешканців панує загальна зневіра, а найбільш розчарованими і байдужими були саме молоді люди віком до 30 років, оскільки вони як ніхто розуміють, що в нашій державі вони нікому не потрібні, на розвиток подій і ситуацію у місті та державі взагалі не впливають. І шкода, що їм неможливо щось заперечити, бо нашою «рідною владою» задля власної вигоди вщент розграбовані колись потужні підприємства, відсутнє житло і робота, немає доріг, скуплені та засміченні землі, ліси та ріки, сплюндровані чужою ідеологією душі тощо. Можливо результати опитування подобаються не всім, але що поробиш такі реалії життя. Тому на наступних чергових виборах політтехнологам регіонального масштабу треба придумати щось нове щоб знову, вже вкотре надурити народ».

Правління Центру вдячне за активну участь в проведенні опитування пп. Ігорю Дутку, Сергію Дригуличу, Юрію Капустинському, Любі Матійко та учасникам опитування, як свідомим громадянам нашого міста.
Повну картину опитування, ви можете знайти на сайті організації – www.drcenter.com.ua


Создан 16 июн 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...