Бажаю всім злагоди і миру

Біля Верховної Ради захоронили «радіоактивні відходи»

Партія Зелених України провела акцію протесту проти прийняття законопроекту №5050 та проти будівництва сховища відпрацьованого ядерного паливаПартія Зелених України провела акцію протесту проти прийняття законопроекту №5050 та проти будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива у Київській області. Активісти Партії Зелених у супроводі оркестру здійснили церемонію поховання «ядерних відходів» під стінами Верховної Ради.

«Ядерні» Діди Морози роздавали листівки, у яких Партія Зелених закликала кожного українця проявити свою активну громадянську позицію та не допустити будівництва в Україні ядерного могильника.

Голова Партії Зелених Тетяна Кондратюк під час акції зазначила, що законопроект №5050 – це загроза для України. За її словами, у супровідних документах до законопроекту немає висновку державної екологічної експертизи, який має бути обо’язковим, до того ж цей проект закону потребує всеукраїнських громадських слухань, адже ядерне сховище може лягти важким тягарем на кожного українця.

«Ми маємо вже першу перемогу. Депутати зняли законопроект №5050 з порядку денного на 17 грудня. Проте він залишився на розгляді 5 сесії Верховної Ради. Це означає, що народні обранці зможуть повернутись до нього у наступний сесійний тиждень з 19 по 22 січня, а це одразу після президентських виборів. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб цього не сталося. Ми вважаємо, що кожна людина в Україні має право на екологічну безпеку і будемо відстоювати ці права», - заявила Тетяна Кондратюк.

Загалом у акції взяли участь понад 50 осіб. Не зважаючи на сильний мороз, люди прийшли висловити свою громадянську позицію, щоб не допустити будівництва ядерного сховища, адже Україна – не смітник.Джерело: www.greenparty.ua
Прес-служба Партії Зелених України


Создан 19 дек 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт Дрогобич Інфо free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Украинское и российское радио в Интернете Українські традиції Расстояние между городами www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! ДрогобичТорг Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Сервер поздоровлень, побажань та привітань Українські пісні ЛОДТРК Фото Планета Радио Твоє Радіо (Дрогобич) онлайн