Бажаю всім злагоди і миру

Біля Верховної Ради захоронили «радіоактивні відходи»

Партія Зелених України провела акцію протесту проти прийняття законопроекту №5050 та проти будівництва сховища відпрацьованого ядерного паливаПартія Зелених України провела акцію протесту проти прийняття законопроекту №5050 та проти будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива у Київській області. Активісти Партії Зелених у супроводі оркестру здійснили церемонію поховання «ядерних відходів» під стінами Верховної Ради.

«Ядерні» Діди Морози роздавали листівки, у яких Партія Зелених закликала кожного українця проявити свою активну громадянську позицію та не допустити будівництва в Україні ядерного могильника.

Голова Партії Зелених Тетяна Кондратюк під час акції зазначила, що законопроект №5050 – це загроза для України. За її словами, у супровідних документах до законопроекту немає висновку державної екологічної експертизи, який має бути обо’язковим, до того ж цей проект закону потребує всеукраїнських громадських слухань, адже ядерне сховище може лягти важким тягарем на кожного українця.

«Ми маємо вже першу перемогу. Депутати зняли законопроект №5050 з порядку денного на 17 грудня. Проте він залишився на розгляді 5 сесії Верховної Ради. Це означає, що народні обранці зможуть повернутись до нього у наступний сесійний тиждень з 19 по 22 січня, а це одразу після президентських виборів. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб цього не сталося. Ми вважаємо, що кожна людина в Україні має право на екологічну безпеку і будемо відстоювати ці права», - заявила Тетяна Кондратюк.

Загалом у акції взяли участь понад 50 осіб. Не зважаючи на сильний мороз, люди прийшли висловити свою громадянську позицію, щоб не допустити будівництва ядерного сховища, адже Україна – не смітник.Джерело: www.greenparty.ua
Прес-служба Партії Зелених України


Создан 19 дек 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...