Бажаю всім злагоди і миру

Звітно-виборні конференції Дрогобицької міської та районної організацій Партії Зелених України

В доповідях було акцентовано увагу на цілій низці невирішених проблемних екологічних питань26 грудня 2009 року в м. Дрогобичі відбулися звітно-виборні конференції Дрогобицької міської та Дрогобицької районної організацій Партії Зелених України, на яких було заслухано доповіді керівників про їх роботу за звітний період.

На конференціях було загострено увагу на політичній ситуації в країні у світлі майбутніх виборів Президента України. Запропоновано для набуття належного досвіду дозволити окремим членам ПЗУ прийняти участь у роботі виборчих комісій. Доведено до відома присутніх, що рішенням ХVІІІ позачергового з’їзду Партії Зелених України прийнято рішення не приймати участь у виборах Президента і не підтримувати жодного кандидата. Дрогобицька міська організація ПЗУ може рекомендувати своїм членам підтримати наступних кандидатів: Віктор Ющенко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Сергій Тігіпко, Юрій Костенко.

При цьому наголошує, що не потрібно молитись на лідера, ніхто нікому нічого ніколи не зробить. Необхідно народові встановлювати правила гри для політиків і вимагати їх виконання. Це такі першочергові закони: про податок на нерухомість, на багатство, про земельний кадастр, про політичні партії, про вибори за відкритими списками, декларування доходів і видатків, зняття недоторканості депутатів, зменшення прохідного бар’єру для партій до 1%, збільшення для блоків до 7%, виборність суддів, губернаторів, відкликання депутатів та інші.

В доповідях було акцентовано увагу на цілій низці невирішених проблемних екологічних питань. А саме: несанкціонованих вирубках лісів, парків та скверів, неврегульованих земельних питаннях, проблемі карстових провалів біля села Модричі, недобудований водогін до мікрорайону Млинки, збір та перероблення сміття. Було наголошено на актуальності запровадження енергозберігаючих технологій та альтернативних джерел енергії, байдужості не тільки влади, але й пересічних громадян до стану довкілля, в якому ми живемо.

На конференціях було обрано керівні органи організацій. Так Головою Дрогобицької районної організації ПЗУ більшістю голосів було обрано Юрія Сеніва, Головою Дрогобицької міської організації ПЗУ – Петра Дригулича, заступником – Сергія Матійка.


Создан 28 дек 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...