Бажаю всім злагоди і миру

Чи зможуть українці безвізово їхати в Європу ?

Міністр закордонних справ Укрїни запевняє, що можна, але з 2011 року.Міністр закордонних справ Петро Порошенко в інтерв'ю журналу Корреспондент заявив, що українці можуть вже в 2011 році розраховувати на безвізовий режим з країнами Шенгенської зони.
"За два з половиною місяці тільки з моєю участю відбулися 43 міжнародні заходи. Фактично кожні два дні ми проводили важливі офіційні зустрічі. Це найкраще свідчення того, що Україна сьогодні перебуває в дуже активному зовнішньополітичному, зовнішньоекономічному діалозі та увага до нашої країни висока", -- заявив П. Порошенко.

За його словами, досягнуті дуже важливі підсумки зустрічей у Брюсселі з координації дій з ЄС: приєднання України до Європейської енергетичної спільноти, визначення позицій щодо реалізації макрофінансової підтримки на суму понад $500 млн., яку ЄС надасть найближчим часом Україні.

"Ми робимо конкретні системні заходи для захисту прав та інтересів українських громадян. Своє головне завдання у вирішенні проблем, що стоять сьогодні, бачу в одному - це безвізовий режим з країнами Шенгенської зони. Безвізовий", - заявив П. Порошенко Корреспонденту.

За його словами, в Україні має бути окреме відомство, яке регулює міграційну політику, повинні бути окремі критерії, реалізовані МВС. "І ключова позиція - ті документи, які подаються до консульства, повинні бути достовірними. На жаль, до 94% відмов пов'язані саме з недостовірними даними, поданими громадянами для оформлення віз", - додав він.


Создан 15 янв 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт Дрогобич Інфо free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Украинское и российское радио в Интернете Українські традиції Расстояние между городами www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! ДрогобичТорг Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Сервер поздоровлень, побажань та привітань Українські пісні ЛОДТРК Фото Планета Радио Твоє Радіо (Дрогобич) онлайн