Бажаю всім злагоди і миру

Чи зможуть українці безвізово їхати в Європу ?

Міністр закордонних справ Укрїни запевняє, що можна, але з 2011 року.Міністр закордонних справ Петро Порошенко в інтерв'ю журналу Корреспондент заявив, що українці можуть вже в 2011 році розраховувати на безвізовий режим з країнами Шенгенської зони.
"За два з половиною місяці тільки з моєю участю відбулися 43 міжнародні заходи. Фактично кожні два дні ми проводили важливі офіційні зустрічі. Це найкраще свідчення того, що Україна сьогодні перебуває в дуже активному зовнішньополітичному, зовнішньоекономічному діалозі та увага до нашої країни висока", -- заявив П. Порошенко.

За його словами, досягнуті дуже важливі підсумки зустрічей у Брюсселі з координації дій з ЄС: приєднання України до Європейської енергетичної спільноти, визначення позицій щодо реалізації макрофінансової підтримки на суму понад $500 млн., яку ЄС надасть найближчим часом Україні.

"Ми робимо конкретні системні заходи для захисту прав та інтересів українських громадян. Своє головне завдання у вирішенні проблем, що стоять сьогодні, бачу в одному - це безвізовий режим з країнами Шенгенської зони. Безвізовий", - заявив П. Порошенко Корреспонденту.

За його словами, в Україні має бути окреме відомство, яке регулює міграційну політику, повинні бути окремі критерії, реалізовані МВС. "І ключова позиція - ті документи, які подаються до консульства, повинні бути достовірними. На жаль, до 94% відмов пов'язані саме з недостовірними даними, поданими громадянами для оформлення віз", - додав він.


Создан 15 янв 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...