Бажаю всім злагоди і миру

В Дрогобичі з'явився "міський порт"
Історія залізничного вокзалу (Великої станції) в Дрогобичі сягає ще ХІХ сторіччя. Поїзди курсували до Станіслава, Львова, Перемишля, Кракова. І більше століття залишався окрасою нашого міста. Привокзальна площа вирізнялась охайністю, адже тут складалось перше враження про Дрогобич у гостей міста, які приїзджали до нас.

На що ж перетворила її наша теперішня місцева влада ?

Минулого року із занедбаного приміщення автовокзалу по вул. Стрийській сюди було перенесено так званий автовокзал. Місцеві чиновники "спромоглися" поставити поряд залізничного вокзалу залізну буду, яку гордо назвали автостанцією. І сюди, долаючи страшенні ями та вибоїни під мостом через залізничну колію вимушені були заїзджати автобуси, які прямують з Трускавця в Чернівці, Камянець-Подільський, Івано-Франківськ. Водії кляли на чому світ стоїть і дрогобицькі дороги і дрогобицьких господарників з Ратуші.

А цієї весни до цих вокзалів долучився і "Дрогобицький міський (морський) порт", тому що водні простори розкинулись майже на весь Майдан Злуки і таксі ніби кораблі стоять на рейді.
Маємо тепер не вокзал, а McCofee - "3 в 1".

Пасажири, щоб потрапити на маршрутки і не замочити собі ноги, змушені зробити добряче коло.
Ну що ж, "дякуємо" нашій міській владі, що так за нас дбає.
Дивись, може, до Євро 2012 і аеропорт буде в нашому місті.

Звичайно це жарт. Але чому так сумно ?


Создан 23 мар 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт Дрогобич Інфо free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Украинское и российское радио в Интернете Українські традиції Расстояние между городами www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! ДрогобичТорг Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм... Сервер поздоровлень, побажань та привітань Українські пісні ЛОДТРК Фото Планета Радио Твоє Радіо (Дрогобич) онлайн