Бажаю всім злагоди і миру

В Дрогобичі з'явився "міський порт"
Історія залізничного вокзалу (Великої станції) в Дрогобичі сягає ще ХІХ сторіччя. Поїзди курсували до Станіслава, Львова, Перемишля, Кракова. І більше століття залишався окрасою нашого міста. Привокзальна площа вирізнялась охайністю, адже тут складалось перше враження про Дрогобич у гостей міста, які приїзджали до нас.

На що ж перетворила її наша теперішня місцева влада ?

Минулого року із занедбаного приміщення автовокзалу по вул. Стрийській сюди було перенесено так званий автовокзал. Місцеві чиновники "спромоглися" поставити поряд залізничного вокзалу залізну буду, яку гордо назвали автостанцією. І сюди, долаючи страшенні ями та вибоїни під мостом через залізничну колію вимушені були заїзджати автобуси, які прямують з Трускавця в Чернівці, Камянець-Подільський, Івано-Франківськ. Водії кляли на чому світ стоїть і дрогобицькі дороги і дрогобицьких господарників з Ратуші.

А цієї весни до цих вокзалів долучився і "Дрогобицький міський (морський) порт", тому що водні простори розкинулись майже на весь Майдан Злуки і таксі ніби кораблі стоять на рейді.
Маємо тепер не вокзал, а McCofee - "3 в 1".

Пасажири, щоб потрапити на маршрутки і не замочити собі ноги, змушені зробити добряче коло.
Ну що ж, "дякуємо" нашій міській владі, що так за нас дбає.
Дивись, може, до Євро 2012 і аеропорт буде в нашому місті.

Звичайно це жарт. Але чому так сумно ?


Создан 23 мар 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...