Бажаю всім злагоди і миру

ГО звернулася в прокуратуру зі скаргою на мера Дрогобича

інформації, щодо отримання земельних ділянок під будівництво мешканцям міста так і не отрималиНебажання влади співпрацювати з громадою міста доходить свого апогею. Підприємці міста вже тиждень окупували площу Ринок зі своїми вимогами, а мерія явно на контакт не йде. Так і громадська організація «Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад» двічі зверталась із запитами до міського голови про надання інформації, щодо отримання земельних ділянок під будівництво мешканцям міста, адже деякі з них стоять в черзі по 10-15 років.

Жодної відповіді ми так і не отримали. Але кожному терпінню приходить кінець і 21 квітня 2010 року громадська організація «Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад» звернулась в прокуратуру зі скаргою.
Ось її зміст:

Прокуратурі м. Дрогобича


СКАРГА


Громадська організація «Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад» двічі 16.11.2009 р. та 12.02.2010 р. зверталася із запитами до міської ради та міського голови м. Дрогобича п. М. Гука. У запитах ми просили надати інформацію щодо наступних питань:
1. Копію затвердженого в установленому порядку списку осіб з їх порядковими номерами, що перебували на черзі для отримання земельних ділянок під будівництво і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (як пільгової так і загальної черги) за будь-який період з 01.01.1995р. по 01.01.2009р.
2. Копію затвердженого списку осіб з їх порядковими номерами, що на даний час перебувають на черзі для отримання земельної ділянки під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (як пільгової так і загальної черги) станом на 01.11.2009р.
3. Про кількість та площу земельних ділянок, що надавалися під індивідуальну забудову за період з 01.01.2000р. по 01.05.2009р., список осіб що отримали ці земельні ділянки і на яких підставах вони були надані.
4. Про всі прийняті рішення комісією з питань обліку громадян та результати голосування (поіменно) на сесії міської ради щодо затвердження списку осіб, які перебувають на обліку і потребують земельних ділянок під індивідуальне будівництво.
5. Про час розгляду на черговій (позачерговій) сесії міської ради питання щодо забезпечення громадян земельними ділянками для індивідуального житлового будівництва.

На наш запит відповіді не надійшло.

Такими діями порушено наше право доступу до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень.
Враховуючи викладене та керуючись Конституцією України, КпАП України, законами України "Про інформацію", "Про прокуратуру", просимо:

1. Забезпечити відновлення нашого порушеного права і зобов'язати міського голову м. Дрогобича п. М. Гука та інші уповноважені органи надати повну, достовірну інформацію, що наведена у запитах № 41 від 16.11.2009 р. та № 43 від 12.02.2010 р.
2. Вжити відповідних заходів щодо посадових осіб, які вчинили адміністративне правопорушення.
Про результати розгляду справи та вжиті заходи просимо письмово повідомити нас у встановлений законодавством термін.

Додаток: копії зареєстрованих запитів № 41 від 16.11.2009 р. та № 43 від 12.02.2010 р

Підпис Дата


Создан 05 мая 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...