Бажаю всім злагоди і миру

Можливо поїдемо до Європи без візової тяганини ?

Італія підтвердила свою готовність сприяти запровадженню безвізового режиму між Україною і ЄС5 травня 2010 року під час робочого візиту Першого заступника Міністра закордонних справ України В. Хандогія в Італію відбулася його зустріч з Генеральним директором Генерального департаменту країн Європи МЗС Італії Маріо Бова. Під час зустрічі італійська сторона підтвердила свою готовність сприяти запровадженню безвізового режиму між Україною і ЄС.

Як повідомили у пресслужбі МЗС, сторони обговорили стан і перспективи розвитку двосторонніх українсько-італійських відносин. Було розглянуто графік політичних контактів на найвищому та високому рівнях. Зокрема обговорено порядок денний візиту Міністра закордонних справ України К. Грищенка до Італії, запланованого на червень цього року.

Окрема увага була приділена можливостям взаємодії двох країн у питаннях, пов’язаних з процесом реформування Ради Безпеки ООН.

Італійська сторона підтвердила свою готовність надалі сприяти ухваленню інституціями ЄС «дорожньої карти» запровадження безвізового режиму між Україною і ЄС, просуванню інших важливих питань порядку денного відносин України та ЄС.


Создан 06 мая 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
........
счетчик посещений
счетчик на сайт free counters Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Українські традиції www.leleky.org Сайт для справжнього Українця Народний Оглядач Від свята до свята! Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...